شبکه های اجتماعی


مشتریـــــان شما برندی را میخواهند که به آن باور داشته باشند. فضای دیجیتال، فرصتی را برای آنها فراهم کرده تا در هر زمان و هر مکان به حجم قابل توجهی از اطلاعات دسترسی داشته باشند. در واقع با استفاده از همین اطلاعات است که محصول مورد نظرشان را انتخاب میکنند؛ بنابراین لازم است تا چهرهای قابل اعتماد از شما و کسبوکارتان را ببیند. برای رسیدن به چنین نقطهای، فرصتها و راهکارهای متنوعی در دسترس شماست. کافی است دست به کار شوید...


اطلاعات بیشتر و تعرفه قیمت

دیجیتال مارکتینگ در فضای وب و اپلیکیشن ها


شرایط حضور پایدار شما در دنیای دیجیتال مهیاست. بازاریابی دیجیتال ابزاری نوین برای معرفی محصول یا خدمات شما به مخاطبانتان است. ما با یافتن نقاط ضعف و موارد قابل بهبود در طول عمر مشتریتان و ارائه راهکارهای دیجیتالی موفقیت شما را تضمین میکنیم.


اطلاعات بیشتر و تعرفه قیمت

تبلیغات محیطی


امروزه با توجه به اشتیاق مردم به شهرنشینی و گستردگی معابر، امکان ویژه ای برای تدوین استراتژی های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و … به دست آمده و با توجه به ویژگی های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه های خلاق با گروه های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است.
تصور شهر مدرن بدون معابر و بزرگراه هایی که در جای جای آن، پیام های بازرگانی و تبلیغاتی خودنمایی می کنند دشوار است. تولید کنندگان کالا و خدمات با استفاده از انواع بیلبوردها و استندها، ضمن زیباسازی و ایجاد تنوع بصری در محیط شهری، با مخاطبان خود سخن می گویند و پیام های خود را در ناخودآگاه آنان ثبت می نمایند.


اطلاعات بیشتر و تعرفه قیمت

تحلیل بازار و تامین محتوا


محتوا تمام آن چیزی است که کاربران با آن در تعامل هستند؛ از این رو بیشتر تکنیکهای بازاریابی دیجیتال، وابسته به محتوا و نیازمند بازاریابی محتوایی هستند.
بازاریابی محتوایی یعنی تولید و انتشار محتوای با ارزش برای جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری. نوع محتوا (مقاله، عکس، ویدئو، اینفوگرافی و ...) کاملاً به محصول یا خدمات شما بستگی دارد. به زبان دیگر، شما با تولید محتوا با کاربران ارتباط برقرار میکنید، آنها در کنار آگاهی و علاقمندی، به شما اعتماد میکنند و با شما وارد معامله میشوند.


اطلاعات بیشتر و تعرفه قیمت

تبلیغات بین الملل


شرکت ایران پروموت به عنوان اولین ارایه دهنده تبلیغات یبن الملل در فضای نت افتخار دارد که برای صادرکنندگان و شرکت های با روابط بین الملل خدمات زیر را ارایه دهد :

  1. تبلیغات بیلبورد در جاده های بین شهری در کشورهای مختلف نظیر آلمان و کانادا و ...
  2. تبلیغات لایت باکس و clb در برخی فرودگاه های بین المللی و فضاهای شهری
  3. تبلیغات بین المللی فرودگاه های اصلی و هاب تجاری
  4. مشاوره اینکوترمز و خدمات حمل و نقل مخصوصا ساختار exwork و fob
  5. ثبت و خرید دامنه و سرورهای مجازی بدون واسطه با قابلیت عدم معلوم شدن صاحبان حساب
  6. بارگذاری اپلیکیشن های مختلف در اپ استور و گوگل پلی
  7. ریپورتاژ خبری بین المللی و قراردادن و تنظیم متن خبر در سایت های خبری بین الملل اعم از rt , عربیه الیوم و...

اطلاعات بیشتر و تعرفه قیمت
پشتیبانی آنلاین