وبلاگ

۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار(بخش۵)

۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار(بخش۵)

 

در ادامه مباحثی که در بخش‌های قبلی مقاله “۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار” طرح شد به به دو بخش پایانی ایجاد وفاداری به برند و انسانی کردن آن پرداخته می‌شود.

اینستاگرام
اینستاگرام

با استفاده از استوری‌های اینستاگرام وفاداری به برند خود را افزایش دهید

 

برای اینکه سود بیشتری از کسب‌وکارتان بدست آورید، نه تنها باید قادر باشید هر ماه مشتریان جدیدی بدست آورید، بلکه همانطور که قبلا گفته‌ام باید بتوانید یکبار مشتریان[۱] خود را به مشتریانی وفادار تبدیل کنید.

هر چه باشد موفقیت واقعی زمانی اتفاق می‌افتد که افراد انتخاب می‌کنند که از فروشگاه شما نه یک بار، بلکه  چندین بار خرید کند، و به این ترتیب خدمات و محصولات شما را به رقیبانتان ترجیح می‌دهد.

تبدیل کردن مشتریانی که یک بار خرید می‌کنند به مشتریان وفادار آسان نیست. اما با انجام برخی اقدامات مثل استفاده از استوری‌های اینستاگرام دست‌یافتنی است.

همه آنچه که باید انجام دهید اینست که بعنوان مثال از طریق به‌اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد کسب‌و کارتان و گنجاندن جنبه‌های پشت صحنه آن، وفاداری را افزایش دهید.

نگاه کنید که چگونه می‌توانید از طریق استوری‌های اینستاگرامی این کار را انجام دهید:

 

برندتان را انسانی کنید

 

اجازه بدهید به شما این را بگویم: مردم از سروکله زدن با شرکت‌ها متنفرند (یا بدتر از آن، روبات‌ها). آنها می‌خواهند با یک انسان سروکار داشته باشند.

یکی مثل خودشان. بنابراین تصور مشتریانتان از شما، کسب‌و کارتان، محصولات و خدمات‌تان بهتر خواهد شد اگر به آنها نشان دهید پشت برند شما یک انسان و نه یک شرکت عظیم وجود دارد.

بنابراین از استوری‌های اینستاگرام به منظور نشان دادن شخصیت و سبک‌تان استفاده کنید و محتواهای جالب به اشتراک بگذارید، مانند ویدیوهای جالب، جنبش‌هایی که از آنها حمایت می‌کنید، و یا اخبار رویدادهای خیریه. بیشتر با مخاطبانتان تعامل کنید. نگاه کنید دیگران چگونه این کار را میکنند:

 

آماده‌اید از استوری‌های اینستاگرامی برای اهداف بازاریابی استفاده کنید؟

 

راه‌های زیادی برای استفاده از استوری‌های اینستاگرام در جهت گسترش کسب‌وکارتان وجود دارد. بنابراین یکبار دیگر صفحات را بالا و پایین کنید، رهنمودها را دوباره بخوانید و از آنهایی که به نظرتان مفیدترین و سودمندترین هستند پیروی کنید.

همچنین اگر این مقاله به نظرتان جالب است و فکر می‌کنید به دوستانتان می‌تواند کمک کند، آن را به‌اشتراک بگذارید!

اگر ایده‌های دیگری در مورد استفاده از داستان‌های اینستاگرامی برای گسترش کسب‌وکار دارید، پایین در بخش نظرات به ما بگویید. ما دوست داریم بدانیم شما چه فکر می‌کنید.
شما می‌توانید با استفاده از موشن گرافیک برند و کالاهایتان را به بهترین شکل معرفی کنید که ما در شرکت ایران پروموت می‌توانیم با مشاوره رایگان  درکنار شما عزیزان باشیم و با تعرفه مناسب موشن گرافیک در خدمت شما باشیم.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[۱] One-time Customer