وبلاگ

بخش پنجم، چگونه بودجه بازاریابی رسانه اجتماعی را تنظیم کنیم ؟

بخش پنجم، چگونه بودجه بازاریابی رسانه اجتماعی را تنظیم کنیم ؟

بازاریابی رسانه اجتماعی رویداد در حال افزایش است و برای این که یک کار تجاری بتواند در این روزها موفق باشد، باید یک استراتژی بازاریابی خوبی را داشته باشد. برای این کار شما نیاز به یک بخش کامل از استراتژی بازاریابی دارید تا بازاریابی بصورت درست انجام شود در این جا چهار دلیل دیگر از۸ دلیل آمده در مقاله قبلی بررسی می‌شود:

 

۶. نفوذ کردن در بینندگان

این یک مقدار عجیب به نظر می­رسد اما بعدا متوجه خواهید شد که به چه معناست. مطمئن شوید که تیم شما در طول رویدادتان در آن­جاست تا بشنوید که مردم در مورد چه چیزی بحث می­‌کنند. به دلیل این که مهمانان شما همه از صنعت شما هستند، شما می­‌توانید هوش را از کارمندان جدید جمع کنید که ممکن است به شما کمک کند به رقابت خود ادامه دهند.

رویدادها معمولا برای خبر، فرستادن محصولات جدید و … به کار گرفته شوند. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که دوستانتان در رویداد شما و دیگران حاضر هستند. در ذهنتان بدانید که رقابت شما چه چیزی را دارد و این که طرح شما را قادر می‌­سازد تا یک استراتژی بازاریابی رسانه اجتماعی را مناسب کنید که یک پاسخ مناسب به اقدامات آن­هاست. با ادامه دادن intel ادامه دهید.

اگر شما مشتاق کشف کردن رویدادهای دیجیتال مهم هستید و از آن­ها الهام گرفته‌­اید، شبکه وکیلان دیجیتال دارای یک صفحه هدایت مستقیم است که شما می­توانید یک ناحیه را انتخاب کنید و دسته بندی کنید تا رویدادهای متنوع را بیابید.

 

social media 1 1024x652 - بخش پنجم، چگونه بودجه بازاریابی رسانه اجتماعی را تنظیم کنیم ؟

 

۷٫ فرصت­ شبکه

هر رویداد یک شانس برای مردم است تا ارتباط برقرار کنند. ارتباط برقرار کردن یک شانس برای باارزش کردن ارتباط با سایر افراد در صنعت­تان است. در بازار رقابتی بازاریابی رسانه اجتماعی، خیلی مهم است که شریکانی را با سایر شرکت­ها در زمینه خودتان داشته باشید.

اهرم کردن تجربه‌­ها و دانش سایر  افراد و و ساختن راه­ حل­‌های بهتر. با آن روش شما در نهایت بهترین ارزش را فراهم خواهید کرد.

 

۸٫ رویدادها گران نیستند.

چرا شما از فواید رویدادها استفاده نمی‌­کنید وقتی که هزینه آن­ها پایین است؟ به همان اندازه آسان است. وقتی که مجبور نیستید که پول زیادی را خرج کنید که ممکن است برای شما مفید باشد، آیا این یه دلیل خوب برای انجام دادن آن نیست؟

بدانید که این رویدادها هزینه پایین­تری از چیزی که در رسانه‌­های سنتی نمایش می­‌دهند را دارند.

با امید شما می­‌توانید بدانید که چگونه سودآورست و بنابراین رویدادها برای شما مهم هستند. آن­ها را یک قسمتی از استراتژی بازاریابی B2B خود کنید. از آن پشیمان نمی­شوید.

ترجمه شده از سایتdigitalagencynetwork

 

FAQ Powered by iProDev