ساخت تیزر تبلیغاتی

امروزه با گسترش و پیشرفت روزافزون تکنولوژی. و همچنین پیشرفتو تغییر در سیستم های ارتباطی. و به کارگیری کامپیوتر و تبلت و تلفن های هوشمند. تغییرات زیادی در شیوه های رسانه ای از جمله تبلیغات رخ داده. و این مقوله را به یک صنعت پیچیده در سرتاسر جهان تبدیل کرده است. امروزه تبلیغات ویدیویی حرف اول را در صنعت تبلیغات و جذب مخاطب (مشتری) میزند. به طوری که روزانه میلیون ها تیزر تبلیغاتی از رسانه های مختلف رسمی و غیر رسمی و همچنین شبکه های اجتماعی به دست مخاطبان می رسد.

تیزر تبلیغاتی به عنوان یک تبلیغ ویدیوی تاثیر گذار نه تنها در رسانه های رسمی و غیر رسمی و شبکه های اجتماعی بلکه به عنوان محتوای سایت برند شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که با استفاده از یک محتوای ویدیویی تاثیر گذار و یک تیزر تبلیغاتی معرفی برند جذاب، مخاطب زمان بیشتری را در سایت شما سپری کرده. و در نهایت سئو سایت شما به شدت بهبود پیدا میکند.

اگر برند شما هم  نیازمند ساخت تیزر تبلیغاتی است، با ما تماس بگیرید تا یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت و تاثیرگذار را در زمانی معقول برای شما طراحی کنیم. گروه تبلیغات بین الملل ایران پروموت یک تیم قوی در عرصه تولیدات دیجیتال و تبلیغات دیجیتال است که به شما برای طراحی و تبلیغات برندتون کمک می کند.

موشن گرافیک سه بعدی

موشن گرافیک سه بعدی

بیشتر

استاپ موشن

استاپ موشن

بیشتر

موشن گرافیک دوبعدی

موشن گرافیک دو بعدی

بیشتر

چرا ساخت موشن گرافیک با کیفیت بالا ؟

امروزه تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوها حرف اول را در صنعت تبلیغات می زنند. تیزر تبلیغاتی یکی از مدیوم های ساخت تبلیغات دیجیتال است. مهمترین المان ها برای ساخت تیزر تبلیغاتی با کیفیت عبارتند از شناسایی مخاطب هدف، تعیین کردن هدف اصلی برند برای ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی سناریو جذاب برای ساخت تیزر تبلیغاتی، انتخاب نوع تیزر تبلیغاتی بر اساس اهداف تعیین شده و در نهایت اجرای تیزر تبلیغاتی با استفاده از تکنیک های پیشرفته و جذاب با کمک یک تیم حرفه ای و با تجربه.

تیم خدمات تبلیغات دیجیتال ایران پروموت با استفاده از طراحان با تجربه و حرفه ای در همه زمینه ها، از جلمه طراحی سناریو، طراحی کمپین تبلیغاتی، فیلم برداری، عکاسی، گرافیک و موشن گرافیک و …. میتواند بهترین گزینه برای طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی برند شما باشد.

ساخت ویدیو تبلیغاتی خود را به ما بسپارید. ایران پروموت با داشتن تیمی خلاق، متخصص و کیفیت کاری مثال زدنی این خدمات را به شما ارائه می دهند .
تیزر تبلیغاتی

انواع سبک های ساخت موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی یک ویدیو کوتاه است که محصول یا سرویس برند شما را به روشی جذاب و ساده معرفی می کند . این ویدیوها یکی از بهترین ابزار بازاریابی هستند و می توانند میانگین زمان سپری شده در وب سایت شما را افزایش دهند و در نهایت باعث بهبود سئو (SEO) سایت می شود. امروزه سبک های مختلف و تکنیک های مختلفی برای ساخت تیزر تبلیغاتی وجود دارد . در ادامه برخی از سبک های تیزر تبلیغاتی آورده شده تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع از تیزر تبلیغاتی برای معرفی برند شما بهتر است:

موارد استفاده تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی کارکردهای فراوانی در صنعت تبلیغاتی روز دنیا دارد. افراد مختلف ساخت تیزر تبلیغاتی را با اهداف مختلف تبلیغاتی انجام میدهند. که از جمله این اهداف میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پخش تلویزیونی
 • انتشار در شبکه های اجتماعی
 • پخش ماهواره ای
 • پخش در نمایشگاه ها
 • ارائه در جلسات
 • پخش در سمینارها
 •  ارائه گزارش عملکرد
 • پخش در مانیتورهای تبلیغاتی شهری
 • استفاده به عنوان فیلم آموزشی
 • و …
تیزر تبلیغاتی
seo marketing image 07 - ساخت تیزر تبلیغاتی

همین حالا ساخت تیزر تبلیغاتی تون را شروع کنید

برای سفارش تیزر تبلیغاتی خودتون با ما تماس بگیرید. و طبق سلیقه خودتون و زمانبندی معقولتیزر تبلیغاتی تون رو تحویل بگیرید و برند خودتون رو به مخاطب هدف بشناسونید.

چرا خدمات طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی ایران پروموت؟

 1. بهره گیری از تیم متخصص و با تجریه
 2. هزینه مناسب در مقابل کیفیتی برتر
 3. منظم و برنامه ریزی دقیق
 4. تایید مرحله ای توسط شما
 5. خبره در امور برندینگ
 6. تعهد و تضمین کاری
 7. راندمان کار بالا
 8. تحویل به موقع

روند ساخت تیزر تبلیغاتی در ایران پروموت

 1. شما تیم ما رو انتخاب میکنید،‌ شما دلایل زیادی برای انتخاب تیم اران پروموت برای ساخت تیزر تبلیغاتی خودتون دارید. از جمله نمونه کارهای متنوع و با کیفیت. کار کردن با شرکت های بزرگ در سطح کشور و حتی ساخت تیزر تبلیغاتی برای شرکت های خارجی.
 2. قرارداد بسته میشه، تیم ایران پرموت به اصول مشتری مداری و نظم بسیار پایبند است و به همین دلیل بعد از اینکه تیم ما رو برای ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب کردید. ما طی یک قرارداد هزینه و زمان پیشنهادی خودمون رو به شما اعلام می کنیم. و طبق زمانبندی ارائه شده و به موقع تیزر تبلیغاتی تون رو تحویل خواهید گرفت.
 3. چند تا ازنمونه کارهای تیزر تبلیغاتی غیر ایرانی و چند نمونه از تیزر تبلیغاتی های خودمون براتون ارسال میکنیم تا از بین اونها بتونید سبک تیزر تبلیغاتی خودتون رو انتخاب کنید. شما می تونید هم از لحاظ سناریو و هم از لحاظ گرافیک و رنگ و … سبک تیزر تبلیغاتی خودتون رو استفاده از نمونه ها انتخاب کنید.
 4. سناریو تیزر تبلیغاتی شما نوشته میشه. و البته شما میتونید اون رو اصلاح کنید تا در نهایت به سناریو نهایی باب میل شما برسیم.
 5. طبق سناریو که تایید کردید، نریشین تیزر تبلیغاتی تون ضبط میشه.
 6. ایده پردازی تیزر تبلیغاتی کار شما استارت میخوره و استوری بورد برای شما ارسال میشه و شما میتونید اون رو ادیت کنید.
 7. و نهایتا کار بر اساس سبک تیزر تبلیغاتی که خودتون انتخاب کردید جلو میره و نهایی میشه.