ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک 04

تصاویر متحرک، موشن گرافیک، انیمیشن و ویدیو راه های موثری برای توضیح دادن یک فرآیند به مخاطب وسیع تر هستند. ما تایپوگرافی (متن)، ویدیوی دو بعدی یا سه بعدی و موسیقی را به یک نمودار چرخشی متفکرانه تشبیه می کنیم که سرگرم کننده و آموزنده است. موشن گرافیک ابزار خوبی است که می تواند برای نمایش، تبلیغات و اشتراک گذاری در بسیاری از سکوهای رسانه اجتماعی مورد استفاده قرار گیرند.
یکی از پرطرفدارترین موضوعاتی که امروزه بسیاری از  شرکت ها و برندهای مختلف  به آن روی آورده اند، موضوع موشن گرافیک (گرافیک متحرک یا گرافیک حرکت) است. این شرکت  ها و برندها ساخت موشن گرافیک را به تصاویر ثابت و ایستا ترجیح می دهند. حتی میتوان افزایش ساخت موشن گرافیک را در  وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و حتی رسانه هایی همچون تلوزیون ، به وضوح دید.
اگر برند شما هم  نیازمند ساخت موشن گرافیک است، تنها کافی است با گروه تبلیغات دیجیتال ایران پروموت تماس بگیرید. گروه تبلیغات بین الملل ایران پروموت یک تیم قوی در عرصه تولیدات دیجیتال و تبلیغات دیجیتال است که به شما برای طراحی و تبلیغات کمک می کند.

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک که آن را به عنوان گرافیک متحرک و یا گرافیک حرکت هم  می شناسید ، زیر مجموعه طراحی گرافیک می باشد. بسیاری انیمیشن و موشن گرافیک  را یکی می دانند که این کاملا برداشتی اشتباه است.هدف موشن گرافیک انتقال محتواها به  کمک تصویر و حرکت و داستان به مخاطبان  است.موشن گرافیک در رسانه هایی چون تلویزیون، اینترنت و فضای بازی های رایانه ای ساخته می شود.
موشن گرافیک ترکیبی است از طراحی گرافیکی و حرکت. ساخت موشن گرافیک با ترکیب عناصری چون ویدئو، صدا و کلمات شروع می شود و اثری را به وجود می آورد که محتوا را به شکل داستان گونه به مخاطب انتقال می دهد. امروزه ساخت موشن گرافیک با کمک  پیشرفت تکنولوژی بسیار پیشرفته تر از گذشته پیگیری می شود. این پشرفت ها به کمک طرح ها و افکت های زیادی است که در این زمینه وجود دارد. موشن گرافیک توانسته جایگاه خود را به عنوان محبوترین نوع تولید محتوا در بین تخصص های مختلف کسب کند. همچنین بیشتر شدن ساخت موشن گرافیک در دهه اخیر باعث شده تا مخاطبان بیشتری با آن آشنا شده و ارتباط برقرار کنند.
موشن گرافیک بر یک مفهوم تمرکز دارد و این تمرکز بر یک محصول است. یک  روش عالی نه تنها برای داستانی در مورد خود محصول ، بلکه برای نشان دادن اینکه چگونه از خود محصول استفاده کنید. برخی از محصولات روش استفاده پیچیده دارند و به توضیح کمی بیشتر برای کاربردشان نیاز است. ساخت موشن گرافیک واقعا می تواند در این زمینه کمک کند. هر شخصی علاقه مند است به دیدن یک ویدیو از محصولی که مورد استفاده اوست.

خدمات طراحی موشن گرافیک

خدمات طراحی موشن گرافیک گروه تبلیغات دیجیتال ایران پروموت توسط طراحان و موشن گرافیست های خلاق این تیم انجام می شود. ایران پروموت با داشتن تیمی متخصص و کیفیت کاری مثال زدنی در زمینه اصول طراحی گرافیک و همچنین تسلط بر نرم افزار های موشن گرافیک این خدمات را به شما ارائه می دهند.
نحوه ساخت موشن گرافیک01

انواع سبک های موشن گرافیک

موشن گرافیک معمولا یک ویدیو کوتاه است که محصول یا سرویس را به روشی ساده و جذاب توضیح می دهد. این ویدیوها یکی از بهترین ابزار بازاریابی هستند و می توانند میانگین زمان سپری شده در وب سایت شما را افزایش دهند و در نهایت باعث بهبود سئو (SEO) سایت می شود. امروزه سبک های مختلف و تکنیک های مختلفی برای ساخت موشن گرافیک وجود دارد. در ادامه برخی از سبک های موشن گرافیک آورده شده تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع از موشن گرافیک را برای نیازهای ارتباطی خود انتخاب کنید.

نرم افزارهای ساخت موشن گرافیک

امروزه نرم افزار های بسیار زیادی برای ساخت موشن گرافیک استفاده می شود. در ادامه به مهمترین نرم افزارهایی که در پروسه ساخت موشن گرافیک دخیل هستند اشاره میکنیم:

نرم افزار های دیگری نیز برای ساخت موشن گرافیک وجود دارد، اما نرم افزارهای فوق از موارد پرکاربرد ساخت موشن گرافیک هستند. یک متخصص موشن گرافیک (موشن گرافیست) حرفه ای باید به تمام نرم افزارهای فوق تسلط کافی داشته باشد تا در ساخت موشن گرافیک به مشکل برنخورد.

ساخت موشن گرافیک 05
seo marketing image 07 - ساخت موشن گرافیک

همین حالا شروع کنید

ساخت ویدیو تبلیغاتی خود را به ما بسپارید.

روند سفارش و ساخت موشن گرافیک

برای سفارش موشن گرافیک کافی است تا با شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت تماس بگیرید. شما با همکاری گروه تبلیغاتی ایران پروموت می توانید یکی از با کیفیت ترین ویدیوهای تبلیغاتی را در زمانی معقول برای برند خود را طراحی و در تبلیغات خود استفاده کنید.

چرا خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک ایران پروموت؟

 1. بهره گیری از تیم متخصص و با تجریه
 2. هزینه مناسب در مقابل کیفیتی برتر
 3. منظم و برنامه ریزی دقیق
 4. تایید مرحله ای توسط شما
 5. خبره در امور برندینگ
 6. تعهد و تضمین کاری
 7. راندمان کار بالا
 8. تحویل به موقع

روند ساخت موشن گرافیک در ایران پروموت

 1. شما تیم ما رو انتخاب میکنید،‌ دلایل زیادی داریم که شما بتونید موشن گرافیک های ما رو انتخاب کنید. مثلا نمونه کارهای متنوع موشن گرافیک در سبک های مختلف و یا تیمی که بتونید بهشون چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ کاری و قیمت اعتماد کنید.
 2. قرارداد بسته میشه، یکی از مهمترین اصولی که تیم ایران پروموت در حوزه موشن گرافیک به اون پای بند هست، دقت در ارائه زمان بندی جهت ارسال پروژه های موشن گرافیک هست به همین خاطر شما می تونید با رضایت کامل بهمون اعتماد کنید و پروژه موشن گرافیکی را که میخواهید ، سر همون تایم اولیه که تعهد دادیم ازمون تحویل بگیرید.
 3. چند تا ازنمونه کارهای موشن گرافیک غیر ایرانی و چند نمونه از موشن گرافیک های خودمون براتون ارسال میشه که از بین اینها سبک سناریو موشن گرافیک ، سبک تصویرسازی، ترکیب رنگ و سبک انیمیت موشن گرافیک به سلیقه شما انتخاب میشه (البته میتونید خودتون هم موردی رو که دوست دارید بفرستید).
 4. سناریو موشن گرافیک نوشته میشه و شما اصلاحات مد نظرتون رو انجام می دید و بعد سناریو موشن گرافیک نهایی میشه.
 5. طبق سناریو تایید شده توسط شما، نریشین موشن گرافیک ضبط میشه.
 6. تیم ایده پردازی موشن گرافیک شروع به کار می کنند و بعد به صورت اسکچ (طراحی دستی ساده) برای شما ارسال میشه تا اصلاحات مد نظرتون رو بگید و بعد استوری بورد نهایی تهیه میشه.
 7. کار طبق استوری بورد مورد تایید شما تصویر سازی موشن گرافیک انجام میشه و برای شما ارسال میشه تا اصلاحات خودتون رو بگید و بعد تصویرسازی هم نهایی میشه.
 8. تیم موشن گرافیست ایران پروموت تصاویر رو انیمیت میکنند و برای شما جهت اصلاح احتمالی ارسال میشه.
 9. نهاتا کار صداگذاری میشه و خروجی نهایی با فرمت های دلخواه تون برای شما ارسال میشه و حالا کار شما برای تبلیغات نهایی شده.
FAQ Powered by iProDev