ساخت موشن گرافیک

تصاویر متحرک، انیمیشن، انیمیشن و ویدیو راه های موثری برای توضیح دادن یک فرآیند به مخاطب وسیع تر هستند. ما تایپوگرافی، ویدیو، موسیقی ۲ D یا سه بعدی را به یک نمودار چرخشی متفکرانه ترکیب می کنیم که سرگرم کننده و آموزنده است. موشن گرافیک ابزار خوبی هستند که می توانند برای نمایش، تبلیغات و اشتراک گذاری در بسیاری از سکوهای رسانه اجتماعی مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از پرطرفدارترین موضوعاتی که امروزه بسیاری از  شرکت ها و برندهای مختلف  به آن رو آورده اند، موضوع موشن گرافیک (گرافیک متحرک – گرافیک حرکت) است. این شرکت  ها و برندها ساخت موشن گرافیک را به تصاویر ثابت ترجیح می دهند. حتی میتوان استفاده زیاد از ساخت موشن گرافیک را در  وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و حتی رسانه هایی همچون تلوزیون ، به وضوح دید.

اگر کار شما هم  نیاز به خدمات طراحی موشن گرافیک دارد  تنها کافی است با شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت تماس بگیرید. شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت یک تیم قوی می باشد که شما برای طراحی و تبلیغات  به آن نیاز دارید.

ساخت موشن گرافیک 04

موشن گرافیک که آن  را به عنوان گرافیک متحرک و یا گرافیک حرکت هم  می شناسید ، زیر مجموعه طراحی گرافیک می باشد. بسیاری انیمیشن و موشن گرافیک  را یکی می دانند که این کاملا برداشتی اشتباه است.هدف موشن گرافیک انتقال محتواها به  کمک تصویر و حرکت و داستان به مخاطبان  است.موشن گرافیک در رسانه هایی چون تلویزیون، اینترنت و فضای بازی های رایانه ای ساخته می شود.

موشن گرافیک ترکیبی است از طراحی گرافیک و حرکت. ساخت موشن گرافیک با ترکیب عناصری چون ویدئو، صدا و کلمات اثری را به وجو می آورند که محتوا را به شکل داستان به مخاطب انتقال دهند. امروزه موشن گرافیک با کمک  پیشرفت تکنولوژی بسیار پیشرفته تر از گذشته طراحی و ساخته می شوند. این پشرفت ها به کمک طرح ها و افکت های زیادی  است که در این زمینه وجود دارد. موشن گرافیک توانسته جایگاه خود را به عنوان محبوترین نوع تولید محتوا در بین تخصص های مختلف کسب کند. موشن گرافیک توانسته مخاطبین بسیاری به سمت خود بیاورد و آنها را جذب  خود کند.

خدمات طراحی موشن گرافیک

خدمات طراحی موشن گرافیک تیم تبلیغات دیجیتال ایران پروموت توسط طراحان و گرافیست های خلاق این تیم انجام می شود. طراحان شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت با  داشتن  تیمی متخصص و کیفیت کار مثال زدنی در زمینه اصول طراحی گرافیک، تسلط بر نرم افزار های طراحی این خدمات را به شما ارائه می دهند. که می تواند در جاهای مختلفی میتواند مورد استفاده قرار گیرد از جمله : استفاده در شبکه های اجتماعی، مراسم، تلوزیون، وب سایت و …

اینکه شما تولید محتوایی خاص و برتر  را ارائه دهید بسیار ارزشمند است که موشن گرافیک می تواند این تأثیر را در کار شما داشته باشد. پس اگر نیازمند تیمی متخصص در کارتان می باشید،  ایران پروموت میتواند نیازهایتان را برآورده کند.

بازاریابی محصول

موشن گرافیک بر یک مفهوم تمرکز دارد و این تمرکز بر یک محصول است. یک  روش عالی نه تنها برای داستانی در مورد خود محصول ، بلکه می تواند به شما نشان دهد که چگونه از خود محصول استفاده کنید.

برخی از محصولات ما روش استفاده پیچیده دارند و به توضیح کمی بیشتر برای کاربردشان نیاز است . موشن گرافیک واقعا می تواند کمک کند، هر شخصی علاقه مند به دیدن یک ویدیو  از محصولی دارد  که مورد استفاده او می باشد.

لوگو

لگو می تواند به برند شما کمک کند  تا بالاتر از بقیه قرار داشته باشد. تصاویر متحرک باعث طراوت در طراحی می شوند و در این مورد، طراحی لوگو. تمام ان لذت های مثبت برای برند شما بازتاب خواهد کرد.

گیف (Gifs)

تا به امروز یکی از انواع مورد علاقه افراد،  گرافیک متحرک است. نیازی نیست که Gifs گرافیکی باشند، اما می توانند باشند. آن ها می توانند در انواع مختلفی از جمله شبکه های اجتماعی (که امروزه محبوب است)به کار روند.

شاید در گذشته gifs را برای پلت فرم اجتماعی مشتری ایجاد کرده باشیم. Gifs می تواند به پست شما در سایر نقاط ساکن کمک کند، به خصوص اگر درست انجام شود.

دسته بندی انواع موشن گرافیک

 • سیال Fluid
 • ارگانیک Organic
 • برداری Vector
 • دستی Hand – Drawn
 • کلاژ Collage
 • فیلم Film

از نوع دیگر دسته بندی می توان به دوبعدی و سه بعدی بودن آن نیز اشاره کرد.

نحوه ساخت موشن گرافیک01

نرم افزار ساخت موشن گرافیک

 • امروزه نرم افزار های بسیاری برای ساخت موشن گرافیک استفاده می شود. از جمله این  نرم افزارها میتوان به دسته های زیر اشاره کرد:

  نرم افزار های دیگری نیز برای ساخت موارد خاص  موشن گرافیک در نظر گرفته شده،اما دسته های  فوق از موارد پرکاربرد آنها نیز هستند.

  یک متخصص موشن گرافیک حرفه ای باید به تمام دسته های فوق تسلط کافی داشته باشد. لازم به ذکر است که  داشتن اطلاعاتی از نرم افزار های گرافیکی همچون ادوبی افتر افکت و ادوبی فوتوشاپ هم در کنار این موارد الزامی است.

مزیت های یک ویدیوی explainer چیست؟

ویدیو Explainer یک ویدیو کوتاه است که محصول یا سرویس را به روشی ساده و جذاب توضیح می دهد. این فیلم های انیمیشنی ابزار بازاریابی عالی هستند و می توانند میانگین زمان سپری شده در وب سایت تان را افزایش دهند.

سبک انیمیشن

ویدیو Explainer یک ویدیو کوتاه است که محصول یا سرویس را به روشی ساده و جذاب توضیح می دهد. این فیلم های انیمیشنی ابزار بازاریابی عالی هستند و می توانند میانگین زمان سپری شده در وب سایت تان را افزایش دهند.

سبک های مختلف و تکنیک های مختلف انیمیشن زیادی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. ما روی تمام انواع بسیار محبوب ویدئوهای آموزشی بازاریابی کار کرده ایم .

در اینجا برخی از محبوب ترین سبک هایی که با آن ها کار کرده ایم، آورده شده است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع ویدئوی گرافیکی را برای نیازهای ارتباطی خود انتخاب کنید.

+ انیمیشن شخصیتی

+ تایپوگرافی جنبشی

+ توقف حرکت انیمیشن

+ ۳D انیمیشن

+ Infographic متحرک

چرا یک ویدئو آموزشی درست می کنید؟

ویدئوهای آموزشی به موقعیت برند شما به عنوان یک متخصص در این زمینه کمک می کنند. مخاطب شما یک مشکل دارد – و یک ویدئو یادگیری به جلب ارتباط بین راه حل شما و مشکل آن ها کمک می کند. به مخاطبین خود در مورد چیزی که به آن ها اهمیت می دهند آموزش دهید و آن ها آن را به اشتراک خواهند گذاشت.

اشتراک گذاری اجتماعی ارگانیک بازدیدکنندگان جدیدی را به وب سایت شما می فرستد که در آن هزینه های زیادی در تبلیغات صرفه جویی می شود.

موقعیت شرکت خود را به عنوان یک رهبر صنعت تثبیت کنید

افزایش جستجوی ارگانیک

آموزش موشن گرافیک

برای آموزش  ساخت موشن گرافیک نیاز به زمان زیادی است. این زمان برای آشنایی طراح با تمام نرم افزارهای این موضوع می باشد. این دلیل مهمی است که  افراد را مجاب کرد تا از شرکت های گرافیکی کمک بگیرند تا موشن گرافیک برند خود  را داشته باشند.

ساخت موشن گرافیک 05

سفارش موشن گرافیک

برای سفارش ساخت موشن گرافیک کافی است تا با شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت  تماس بگیری.شما با این تماس میتوانید یکی از با کیفیت ترین موشن برند خود را داشته باشید. ساخت موشن گرافیک که توسط شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت انجام می شود ، در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

درحال بارگذاری...

اطلاعات مورد نیاز جهت ساخت موشن گرافیک

برای ساخت موشن گرافیک  برند خود نیازمند اطلاعات اولیه ای از شما به شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت می باشد  تا بتواند بنا به نیاز تخصصتان موشن موردنظر را طراحی کند.

مشاوره ساخت و طراحی موشن گرافیک

در صورت نیاز به مشاوره برای استفاده از خدمات طراحی موشن گرافیک می توانید با شرکت تبلیغات دیجیتال ایران پروموت تماس بگیرید .این شرکت با کمک تیم متخصص خود می تواند شما را در انتخاب بهترین طرح در ساخت موشن گرافیک  مورد نیازتان راهنمایی کند.

چرا خدمات طراحی موشن گرافیک ایران پرومات؟

 1. اهمیت موفقیت برند شما
 2. بهره گیری از تیمی متخصص
 3. خبره در امور برندینگ
 4. هزینه مناسب در مقابل کیفیتی برتر
 5. راندمان کار بالا
 6. تعهد و تضمین در قرارداد

روند ساخت موشن گرافیک در شرکت ایران پروموت

 1. شما تیم ما رو انتخاب میکنید،‌ دلایل زیادی داریم که شما بتونید موشن گرافیک های ما رو انتخاب کنید . مثلا نمونه کارهای متنوع موشن گرافیک و یا تیمی که بتونید بهشون چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ کاری اعتماد کنید.
 2. قرارداد بسته میشه، یکی از مهمترین اصولی که تیم ایران پروموت در حوزه موشن گرافیک به اون پای بند هست دقت در ارایه زمان بندی جهت ارسال پروژه های موشن گرافیک هست به همین خاطر شما می تونید با رضایت کامل بهمون اعتماد کنید و پروژه موشن گرافیکی را که میخواهید ، سر همون تایم اولیه که تعهد دادیم ازمون تحویل بگیرید.
 3. چند تا ازنمونه کارهای موشن گرافیک خارجی و چند نمونه از کارهای خودمون براتون ارسال میشه که از بین اینها سبک سناریو موشن گرافیک ، سبک گرافیکی، ترکیب رنگ و سبک انیمیت موشن گرافیک به سلیقه شما انتخاب میشه (البته میتونید خودتون هم موردی رو که دوست دارید بفرستید).
 4. سناریو موشن گرافیکنوشته میشه و شما اصلاحات مد نظرتون رو می زنید و بعد سناریو موشن گرافیک نهایی میشه.
 5. طبق سناریو تایید شده،نریشین موشن گرافیک ضبط میشه.
 6. تیم ایده پردازی موشن گرافیک شروع میکنند و بعد به صورت اسکچ (طراحی دستی ساده) برای شما ارسال میشه تا اصلاحات مد نظرتون رو بگید و بعد استوری بورد نهایی تهیه میشه.
 7. کار طبق استوری بورد مورد تایید شما تصویر سازی موشن گرافیک میشه و برای شما ارسال میشه تا اصلاحات خودتون رو بگید و بعد تصویر سازی هم نهایی میشه.
 8. تیم موشن گرافیست محصول روانیمیت میکنند و برای شما جهت اصلاح ارسال میشه.

مرحله صداگذاری موشن گرافیک انجام میشه و خروجی نهایی با فرمت های دلخواه شما بهتون تحویل داده میشه.

اشتباه نکنید – ما تضمین خواهیم کرد که تمام موشن گرافیک شما واضح، مختصر و با ارزش تر از یک  ویدئو باشد.


تیم ما مستقیما با شما و برند شما کار خواهد کرد و اطمینان داشته باشید که ما دقیقا به قلب چیزی که سازمان شما را به گونه ای منحصر به فرد می سازد  نفوذ خواهیم کرد تا بتوانیم خود را در موقعیت بهتری قرار دهیم تا نام تجاری تان را به زندگی بازگردانیم و با  پیام  با برند تان ارتباط برقرار کنیم.

FAQ Powered by iProDev