وبلاگ

چگونه محتوای خوب برای لینکدین بنویسیم(قسمت سوم)

در ادامه مقاله “چگونه محتوای خوب برای لینکدین بنویسیم” به بررسی محتوای طرف سوم وقانون اول برای موفقیت در لینکدین می‌پردازیم.

 

محتوای طرف سوم[۱]

 

قانون اول داشتن یک حضور موفقیت‌آمیز در لینکدین: همه چیز در مورد شما نیست. بعنوان یک بازاریاب اولین حس درونی ما با شور و حرارت صحبت کردن در مورد شایستگی‌های هر خدمت یا محصولی است که ارائه می‌کنیم. اما لینکدین تنها یک پلتفرم بازاریابی نیست، لینکدین یک ابزار شبکه‌سازی برای کسب‌وکار است.

برای بدست آوردن دنبال‌کنندگان پایدار و ایجاد کشش، نیاز هست که شما بدهید و یک مقدار هم بگیرید- به اشتراک گذاشتن محتوای دیگران راهی عالی برای انجام این کار است.

 

توزیع پست‌های طرف سوم به‌عنوان محتوای خوب

 

منفعت آشکاری در توزیع پُستهای طرف سوم وجود دارد: لازم نیست به منظور فراهم آوردن محتوای خوب برای دنبال‌کنندگان‌تان وقت و منابع خود را اختصاص دهید. اما علاوه بر این همچنین نشان می‌دهد که شما با افراد در صنایع گسترده‌تری تعامل دارید و به آنها توجه می‌کنید، که این یک بخش حیاتی در هر راهبرد بازاریابی محتوا است. و می‌توان با امیدواری گفت که با جذاب کردن محتوای آنها بصورت رایگان، شما قادر به شروع شبکه‌سازی و ایجاد رابطه با تولیدکنندگان محتوا خواهید بود و از این طریق بیشتر شبکه خود را گسترش می‌دهید. اگر محتوا خوب باشد، همه برنده هستند. فقط توجه داشته باشید آنجا که لازم است قدرشناسی کنید، و کار منتشر شده توسط رقیبانتان را توزیع نکنید.

 

قانون اول برای موفقیت در لینکدین

 

راه‌های زیادی برای افزایش شانس دیده و خوانده شدن محتوایتان در لینکدین وجود دارد. اما در نهایت هیچکدام از آنها بدون داشتن یک مولفه اصلی و بنیادی موفق نخواهند شد: آن مولفه هم داشتن محتوای خوب است که شرکت ایران پروموت می‌تواند با تولید موشن گرافیک سه بعدی در راستای موفقیت شما گام بردارد.

مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگر، دنبال کردن بستگی به ارزشی دارد که محتوای شما ارائه می‌دهد. اگر محتوای شما باارزش و آموزنده باشد، مردم آن را خواهند خواند.

شما می‌توانید قسمت اول و دوم این مقاله را ببینید.

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[۱] Third Party