وبلاگ

یک نمایه اینستاگرامی حرفه‌ای و چشم‌انداز شغلی طراحان گرافیک (بخش دوم)

بطور ایده‌آل وقتی تعداد دفعات بیشتری با مشتریانِ هدف خود تعامل کنید، قادر خواهید بود آثار طراحی گرافیک خود را حتی بیشتر برجسته کنید، از اینرو به شما کمک می‌کند دنبال‌کنندگان بیشتری را جلب کنید.

 

دو راه برای جذب مشتری با استفاده از طراحی گرافیک وجود دارد از جمله:

 

اول اینکه هم می‌توانید کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند دنبال کنید و یا پست‌های دیگر طراحان گرافیک را که علاقه‌ای مشابه شما دارند را بپسندید. اطمینان حاصل کنید چند نمونه کار بینظیری که خلق کرده‌اید را پست کنید تا آنها هم پست شما را بپسندند.

دوم اینکه می‌توانید نظری زیر پست آنها بگذارید تا نشان دهید مجذوب محتوای آنها شده‌اید. با اینحال از گذاشتن نظراتی مانند “تصویر خوبیست” یا “دوستش دارم” خودداری کنید، چرا که چنین نظراتی که بیشتر شبیه هرزنامه[۱] هستند نادیده گرفته می‌شوند.

از آنجا که شما طراح گرافیک هستید و انتظار می‌رود از کاربران عادی خلاق‌تر باشید، باید بیشتر از نظراتی که

از یک طراح انتظار می‌رود استفاده کنید که دانش شما در مورد ظرایف طراحی گرافیک و توانایی تشخیص آن در یک طرح گرافیکی را منعکس می‌کنند.

از نظری مانند این استفاده کنید: “استفاده‌ی زیرکانه‌ای از فضای سفید در طراحی شده است.”

 

تصاویر متفاوتی پست کنید

 

دوجنبه قابل توجه وجود دارد که به منظور بهبود حرفه‌تان بعنوان طراح گرافیک باید به آن توجه کنید.

  • یک اینکه شما باید تصاویر و ویدیوهایتان را در سایت‌های قابل‌اعتماد و خوشنام پست کنید و یا هر وقت مطمئن نیستید ازکمک یک متخصص استفاده کنید.
  • جنبه‌ی دیگر آنست که باید به پست کردن تصاویر مختلف ادامه دهید. این امر بسیارمهم است تا کسالت و یکنواختی را از کاربران‌تان دور کنید. اگر به پست کردن یک نوع عکس و ویدیو ادامه دهید، پست‌ها به نظر غیرحرفه‌ای و تکراری و ملالت‌آور می‌رسند.

از اینرو باید تنوع و چاشنی را به پست‌های اینستاگرامی‌تان اضافه کنید و بهترین راه انجام این کار تغییر مکرر تصاویر است.

با اینحال این بدان معنا نیست که محتوای بیش از حد نمایشی و خیره‌کننده را، یا هر چه که یک هفته یا یکماه پیش به اشتراک گذاشته‌اید را پست کنید. سعی کنید همیشه محتوای شما جدید و بی‌نظیر به نظر برسد تا شما را از بقیه متمایز کند تیم ایران پروموت در این بخش می تواند باتولید موشن گرافیک با تعرفهای مناسب در کنار شما باشد . چند راه انجام این کار عبارنتد از:

  • ترکیب و تطبیق تصاویر و ویدیوها به منظور ایجاد تنوع
  • پس از هر وقفه‌ی زمانی معین، ویدیوهایی از نحوه انجام کارتان پست کنید
  • تصاویر پشت‌صحنه که نحوه‌ی کار کردن شما را نشان می‌دهند به اشتراک بگذارید
  • کارکنان‌تان در حین انجام کار
  • با استفاده بهینه و حداکثری از ابزارهای مختلف اینستاگرام مانند استوری و اینستاگرام زنده[۲]

 

بیشتر تجربه کنید

 

از آنجا که طراحی گرافیک در مورد خلاق بودن در سطحی مطلوب است، می‌توانید از راه‌های جدید و بهتر برای استفاده از اینستاگرام به شیوه‌های مختلف استفاده کنید. گرچه همه‌ی شیوه‌ها ممکن است کاربردی نباشند، آزمودن روش‌های جدید همواره مطلوب است.

این کار به شما کمک خواهد کرد پست‌های خود را ترویج دهید و همچنین بر آنها کنترل و نظارت داشته باشید. اینکه فرض کنید یک محتوای بصریی که پست کردید توسط دنبال‌کنندگان‌تان مورد استقبال قرار نگرفته و جای نگرانی نیست.

در مقابل، می‌توانید یادداشتی تهیه کنید و داده‌های مربوط به تعداد لایک‌ها[۳] و نظرات را تجزیه و تحلیل کنید.

این کار به شما کمک خواهد کرد تا بدانید کدام روش درست را انتخاب کنید و کدام را بطور کامل در آینده کنار بگذارید. از طرف دیگر به پیروی از روشهایی که بیشترین لایک و نظر را می‌گیرند ادامه دهید.

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[۱] Spam

[۲] Instagram Live

[۳] Like