وبلاگ

۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار(بخش۱)

۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار در سال ۲۰۱۹(بخش اول)

در سال ۲۰۱۹ با ده راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکارافراد آشنا خواهید شد.

اگر در دنیای واقعی مشتری‌تان را ناخشنود کنید، هر کدام از آنها ممکن است به ۶ نفر از دوستانشان بگویند. اگر مشتریان را در اینترنت ناخشنود کنید، هر کدام می‌توانند به ۶۰۰۰ دوست بگویند. جف بیزوس

رسانه‌های اجتماعی قدرتمند هستند. این یک واقعیت است. آنها می‌توانند به طرقی در گسترش دادن کسب‌وکار به شما کمک کنند و بنابراین به شما کمک کنند که به یک بازاریاب یا صاحب کسب‌وکار موفق تبدیل شوید. گرچه برای رسیدن به این هدف، باید در مورد اینکه از کدام پلت‌فرم‌ برای اهداف بازاریابی استفاده کنید و برای رسیدن به بالاترین میزان بازده سرمایه‌گذاری از آنها چگونه استفاده کنید، دانش لازم را داشته باشید.

اکنون گرچه فیس‌بوک اولین پلت‌فرم مورد استفاده برای بازاریابی و تبلیغات است، تعداد فزاینده‌ای شروع به سرمایه‌گذاری در اینستاگرام کرده‌اند، چرا؟

خب به این دلیل که محبوبیت اینستاگرام در حال ترقی است درحالیکه فیسبوک از مدافتاده می‌شود (نوجوانان در حال ترک فیسبوک بخاطر اینستاگرام هستند). از اینرو امروزه استفاده از اینستاگرام برای ساختن یک کسب‌وکار از دیگر پلت‌فرهام‌های رسانه‌های اجتماعی معقول‌تر است. پرسش اینست: چگونه؟

چگونه می‌توانید در سال ۲۰۱۹ از اینستاگرام برای گسترش کسب‌وکارتان استفاده کنید؟ پاسخ اینست: با بهره بردن از استوری‌های اینستاگرام. می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید؟ صفحه را به سمت پایین حرکت دهید.

89784878945 - ۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار(بخش۱)
استوری‌های اینستاگرام

استوری‌های اینستاگرام

 

همانطور که احتمالا می‌دانید، استوری‌ های اینستاگرام  ویژگی است که به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر و عکس‌هایی پر از برچسب و متن‌های جالب را پست کنند که پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شوند.

اکنون یک سوال اساسی وجود دارد: چرا شما باید بجای تمرکز صرف بر ایجاد یک پست جدید اینستاگرامی برای اهداف بازاریابی، به استوری های اینستاگرامی اهمیت دهید، از آنها استفاده کنید، و آنها را خلق کنید؟ خب به این دلیل که:

·       استوری‌های اینستاگرام روزانه ۴۰۰ میلیون کاربر فعال دارند.

·       آنها برای همه جذاب و جالب هستند.

·       گرچه سریع محو می‌شوند، اما می‌توانند نتایج حیرت‌آوری را برای شما به بار آورند.

آماده‌اید که یاد بگیرید چگونه از استوری‌ های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکارتان در ۲۰۱۹ استفاده کنید؟ پس بیایید شروع کنیم!

FAQ Powered by iProDev