وبلاگ

۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار(بخش۲)

۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکار در ۲۰۱۹ (بخش دوم)

 

آماده‌اید که ۱۰ راه استفاده از استوری‌های اینستاگرام یاد بگیرید و چگونه از استوری‌های اینستاگرام برای پروراندن کسب‌وکارتان در ۲۰۱۹ استفاده کنید؟ پس بیایید شروع کنیم!

 

گردآوری بازخورد مشتری با استفاده از استوری‌های اینستاگرام

 

گردآوری بازخورد مشتریان برای گسترش کسب‌وکارتان حیاتی است. هر چه باشد چگونه می‌توانید متوجه شوید که آیا مشتریان‌تان از محصولات و خدمات شما راضی هستند، آیا باید چیزی اصلاح شود، و یا اینکه سلیقه و نیازهای مشتریان‌تان چیست؟

اگر بازخورد مشتری‌تان را جمع‌آوری نکنید، در آنصورت تنها حدس و گمان برای شما باقی می‌ماند. از اینرو پرسیدن نظر مشتریان در مورد کسب‌وکارتان هر چند وقت یکبار ضروری است.

و حدس می‌زنید چه؟ با استفاده از استوری‌های اینستاگرام ، جکع‌آوری بازخورد مشتریان از همیشه برای شما راحت‌تر، و برای مشتریان شما بشدت درگیرکننده و جالب می‌تواند باشد. تمام آنچه باید انجام دهید ایجاد یک استوری و استفاده از یک برچسب رأی‌گیریِ تعاملی است.

در اینجا چند نمونه را می‌آوریم:

 

فهرست رایانامه[۱] خودتان را درست کنید

 

آیا می‌دانستید استفاده از استوری‌های اینستاگرام می‌توانند راهکارهای بازاریابی رایانامه‌ای[۲] شما را بهبود بخشند؟ این واقعیت دارد! از طریق ویژگی استوری شما می‌توانید مشترکین رایانامه‌ای بیشتری بدست آورید و بنابراین فهرست رایانامه خود را گسترش دهید. چگونه؟ خب، زمانیکه به ده‌هزار نفر یا بیشتر دنبال‌کننده[۳] رسیدید، اینستاگرام به شما اجازه خواهد داد تا به استوری‌هایتان پیوند[۴] اضافه کنید. بنابراین می‌توانید پیوند صفحه‌ی اشتراک‌تان را آنجا بگذارید.

چیزی هست که باید بخاطر بسپارید. تمام پیوندها در داستان‌های اینستاگرم غیرمحسوس هستند، یعنی در پوشش گزینه‌ی “بیشتر ببینید”[۵] پنهان شده‌اند:

بنابراین برای اینکه مطمئن شوید مشتریان‌تان متوجه شده‌اند که پیوندی به داستان خود اضافه کرده‌اید، یک فراخوان عمل[۶] نیز اضافه کنید؛ مانند “برای مشترک شدن صفحه را بالا بکشید[۷]“.

استفاده از استوری‌های اینستاگرام
استفاده از استوری‌های اینستاگرام

شانس کشف‌شدنتان را بالا ببرید

 

 استوری‌های اینستاگرام همچنین می‌توانند به شما کمک کنند که برندتان بیشتر در معرض دید محلی‌ها قرار گیرد. با استفاده از برچسب‌های موقعیت[۸] می‌توانید به مخاطبان‌تان اطلاع دهید در یک لحظه‌ی بخصوص در کجا قرار دارید، مهمانی‌های یا ملاقات‌های خیریه‌ای شما در کجا برگزار می‌شوند، یا… فروشگاه‌تان کجا است. بنابراین بخصوص برای کسب‌وکارهایی با فروشگاه‌های واقعی (در مقابل مجازی) مفید هستند. با کمک برچسب‌های موقعیت شما براحتی می‌توانید ترافیک انسانی بیشتری را به فروشگاه‌تان هدایت کنید.
شما می‌توانید با استفاده از موشن گرافیک یه استوری عالی رو به نمایش بگذارید.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[۱] Email

[۲] بازاریابی رایانامه‌ای نوعی بازاریابی مستقیم است که بواسطه رایانامه (ایمیل) صورت می‌گیرد. در این بازاریابی می‌توان کالا یا خدمات را از طریق ایمیل به مخاطبان معرفی نمود.

[۳] follower

[۴] Link

[۵] “See More”

[۶] در بازاریابی، به خصوص در بازاریابی دیجیتال، فراخوان عمل (Call To Action) دستوری است که مخاطب را وادار به انجام یک واکنش از پیش طراحی شده می‌کند.

[۷] “Swipe up to sign up”

[۸] Location Stickers

FAQ Powered by iProDev