نمونه کارها

موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت دوم)

درحال بارگذاری...

 

موشن گرافیک دو بعدی معرفی سامانه BTC bear

این موشن گرافیک دو بعدی به سفارش سایت BTCbear در مدت زمان ۲۳ روز توسط تیم تولیدات دیجیتال ایران پروموت طراحی شده است.

متن موشن گرفیک:

آیا فروشگاه آنلاین دارید؟ آیا نگران این هستید که زمانی که وقت خود را با خانواده خود در تعطیلات میگذرانید. مشتریانتان از طریق بیت کوین پرداخت هایشان را انجام دهند و در صورت افت شدید قیمت بیت کوین متحمل ضرر فراوان شوید؟

کمپانی BTCBear برای اولین بار در تاریخ صنعت ارزهای کریپتوکارنسی با ارائه نوآوری هایی در ضمینه پرداخت آنلاین این مشکل را حل کرده. در این صورت مشتریانتان به شما بیت کوین پرداخت میکنند و شما در حساب کاربری BTCBear خود دلار و یا یورو و یا یوآن دریافت خواهید کرد. ما این نوآوری را Instant Exchange مینامیم. شما به خاطر اینکه مشتریانتان بیت کوین میپردازند در فروشگاه خود پرداخت بیت کوین را قبول کرده اید. این بدان معناست که مشتریانتان از طریق بیت کوین پرداخت میکنند و راضی هستند و شما نگران از دست رفتن سرمایه تان نیز نیستید. بیش از ۲۴۷۷۰۰۰۰۰۰ نفر از کاربران اینترنت در دنیا به ۴ زبان محلی چینی، روسی، اسپانیایی و هندی صحبت میکنند.

آیا فروشگاه های آنلاین و خدمات دهنده های اینترنتی در این کشور ها از زبان دیگری جز زبان محلیشان استفاده میکنند؟ اکثرشان خیر. پس نباید از سیستم های پرداختی بیت کوین استفاده کنند؟ چرا که سیستمهای پرداختی موجود فقط زبان انگلیسی را پشتیبانی میکنند؟!! شرکت BTCBear ارائه دهنده پلاگین ها، Merchants اختصاصی به زبان های محلی برای فروشگاه وخدمات دهنده های اینترنتی در این کشور ها است.

این امر مهم برای اولین بار در دنیای ارزهای دیجیتال و Bitcoin payment system به وقوع خواهد پیوست.

 

Story Board BTC bear 2 - موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت دوم)Illustration BTC bear 2 - موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت دوم)Partners BTC bear 2 - موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت دوم)

  • ۲۳ روز
  • سامانه BTC bear2
4
49 views