نمونه کارها

موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت اول)

درحال بارگذاری...

موشن گرافیک دو بعدی معرفی سامانه BTC bear

این موشن گرافیک به سفارش سایت BTCbear در مدت زمان ۲۸ روز توسط تیم تولیدات دیجیتال ایران پروموت طراحی شده است.

متن موشن گرفیک:

آیا شما خیلی از سرمایه تان را با توجه به نواسانات شدید قیمت بیت کوین و دیگر کریپتوکارنسی ها از دست داده اید؟ آیا میخواهید ضررهایی که تا به امروز کرده اید را جبران کنید؟

نگران نباشید، سرمایه تان را با خیال راحت به افراد متخصص و تریدر های حرفه ای وام دهید تا آنها برایتان کار کنند. در اینصورت شما به صورت روزانه سود خوبی دریافت میکنید. مانند یک سهام دار در یک شرکت بزرگ. آیا شما یک فرد مبتدی در سیستم تریدینگ هستید و وقت کافی برای آموزش دیدن و یادگیری نمودار ها و Technical analysis را ندارید؟ با استفاده از تکنولوژی Mirror Trading اختصاصی BTCBearمانند یک حرفه ای ترید کنید. از تجارب و آنالیز های لحظه ای تریدر های حرفه ای بهره مند شوید و در نواسانات لحظه ای کوتاه مدت و حتی بلند مدت بیت کوین و ارزهای کریپتوکارنسی دیگر سود زیادی کسب کنید.

حال، پلتفرم تریدینگ BTCBear را از دید یک تریدر حرفه ای نگاه کنیم!

آیا شما یک معامله گر حرفه ای در زمینه خرید و فروش ارزهای کریپتوکارنسی هستید؟ آیا تمام پیش بینی هایتان در مورد نواسانات قیمت ارزهای دیجیتال درست از آب درآمده و مطمئنید که با داشتن سرمایه. سود خوبی به جیب میزنید؟ پس منتظر چه هستید؟ از کسانی که سرمایه دارند، سرمایه هایشان را وام بگیرید تا بتوانید با ایجاد اهرم(Leverage) دارایی خود رابیشتر کنید و از طریق معاملات و پیش بینی های خود سود زیادی کسب کنید.

سیستم وام دهی همتا به همتا (Peer-to-Peer Lending) شرکت BTCBear تمام این امکانات را در اختیار مردم چه حرفه ای و چه آماتور قرار میدهد تا تمام افراد از بالا و پایین آمدن قیمت بیت کوین سود کسب کنند. تلفیق سیستم Mirror Trading و. سیستم وام دهی (Lending) تحول بزرگی را در این صنعت به ارمغان می آورد.
در صورتی که BTCBear این اجازه را میدهد تا تریدر ها از چند سیستم معاملاتی مجزا برای معاملات خود استفاده کنند.

معاملات در سیستم Mirror Trading، معاملات در Margin،‌ معاملات در Spot.

BTCBear اراده دهنده تعداد زیادی الگوریتم تریدینگ است تا معامله گران با آزادی تمام و استفاده از الگوریتم هایی که میپسندند، معاملت خود را انجام دهند. مانند الگوریتم های IceBerg, Fill or kill, OCO و دیگر الگوریتم های حرفه ای.

Story 1 - موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت اول)Tasvir 1 - موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت اول)Hamkaran 1 - موشن گرافیک معرفی سامانه BTC bear (قسمت اول)
  • ۲۸ روز
  • سامانه BTC bear
4
59 views